Krachuje Vám firma kvůli epidemii Covidu 19? Možná Vám tento článek pomůže, ” jak získat peníze aby jste mohli podnikat dál ”.

Jak nenaletět podvodníkům při koupě ojetého auta … asi hned na úvod bych doporučil webovou stránku carVertical ( https://www.carvertical.com/cz ) na které se dá zjistit podle VIN (identifikační číslo vozidla ) Zadejte číslo VIN a okamžitě získejte přehled o vozidle, teď si asi říkáte jak to souvisí s názvem článků ? … No souvisí jen čtěte dále za chvilku se k tomu dostanu víme že onemocnění koronavirem (COVID-19) mnohým z nás zasahuje do života čím dále tím více, ať už omezením tak i po té finanční stránce.

 

Díky nařízení vlády mnoha podniků nemůže mít otevřeno a tak si lehce můžeme spočítat jakou mají asi finanční ztrátu a je to čím dál horší musíme si přiznat že situace po roce epidemie je už hodně kritická. Ono málo kdo si dokáže představit když nepodniká kolik toho musíte měsíčně platit … A když máte jen malou firmičku a chcete si jí udržet za každou cenu, nezbyde vám nic než šáhnout do svých finančních rezerv, a když ta situace trvá tak dlouho, tak za chvilku zjistíte že na účtu to vypadá jako když by jste zrovna začal podnikat nebo jako týden po založení účtu … No a tady začíná otázka zavřít firmu nebo doufat že se vše vrátí zpět do normálů ? Já osobně volím tu druhou variantu a přemýšlím o prioritách který mám a jako první mě napadne můj drahý vůz,prodat a koupit něco ojetého ? aby my zbilo na pár měsíců na poplatky ? možná dobrý nápad ale můžeme dneska věřit někomu co říká o svém autě při prodeji ? rozhodně nemůžeme … Při hledaní vozu máte několik možností, i dnes se stále dá sehnat dobré ojeté auto, ať přes inzerci nebo dokonce já osobně sem našel i na sociálních sítí . Když už jste narazili na automobil co by se vám líbil nezapomeňte na fakt že člověk co vám prodává jakékoliv zboží vám určitě nebude vyprávět že auto bylo bourané nebo má nějakou pochybnou historii takže si prověřte auto vždy před nákupem zde pár odkazů na stránky kde si můžete ověřit stav kupujícího vozidla https://bestvin.cz/ kde si zjistíte vše o daném automobilu … Nezapomeňte že někdy se vyplatí malé investice než pak brečet a platit oborské peníze za opravy nebo dokonce o automobil přijít .