Kdo stoji za kontrolou porodnosti a snížení obyvatel, Je tahle „epidemie něčím plánem“ ? …

Paulus Paul

Tajné experimenty , sterilizace žen , cílené bakterie které napadají jen obyvatelstvo černé kůže ale i informace co by vás ani vesnu nenapadly o Margaret Higginsová Sangerová nebo o UNICEF to vše v dokumentu zde .

 

Margaret Higginsová Sangerová (14. září 1879, Corning, New York – 6. září 1966, Tucson) byla americká feministka, bojovnice za sexuální osvětu a práva žen, zejména v oblasti reprodukce.

Tohle najdete na mnoha stránkách ovšem už nikde že úzce spolupracovala s Hitlerovým režimem a prosazovala názor že 70% populace není vhodné pro život a podléhá likvidaci .

Dnes je její ústředí v Anglii pod názvem CENTRUM PLÁNOVANÍ RODINY .

Tato organizace poskytuje humanitární pomoc ve formě potraviny a vody které vyvolávají neplodnost .

 

 

Pod označením UNICEF je realizován plán sterilizace světové populace pomocí vakcinace a léků .

Dětský fond Organizace spojených národů (anglicky United Nations Children’s Fund) je částí Organizace spojených národů. Je to největší světová organizace, která se celosvětově zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí a podporou jejich všestranného rozvoje. Byl vytvořen 11. prosince 1946.

Do roku 1953 se nazýval Mezinárodní dětský fond neodkladné pomoci. Z anglického originálu tohoto názvu United Nations International Children’s Emergency Fund vznikla zkratka UNICEF, která se používá dodnes. Má zastoupení v 158 zemích.

 

 

video my poslal neznámí posluchač na facebook.com bohužel tam není o jaký dokument se jedná a kdo ho natočil názor o pravdivosti nechám na každém z vás .