Warning: sprintf(): Too few arguments in /DISK2/WWW/radiog6.cz/www/wp-content/themes/covernews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Jozef Kmeťo (†47) Blogger a moderátor podlehl v pondělí ráno na onemocnění COVID-19

Známý slovenský blogger a moderátor Jozef Kmeťo (†47) podlehl v pondělí ráno koronaviru. Ještě před tím, než ho odvezla záchranná služba do nemocnice, stihl natočit video, kde je vidět, jak téměř nemůže dýchat. Vyzval lidi, aby brali covid-19 vážně a nosili roušky.

 

 

Ještě se mi nikdy tak špatně nepsalo o něčem jak o úmrtí Jožka Kmeťa … Byl jeden z výjimečných lidí co sem poznal ve svém životě a moc sem si ho vážil a měl ho rád . Málo kdo chápal jeho články ale vždy se stavěl za romskou komunitu i když sem tam to nevypadalo a proč ? protože mluvil otevřeně řek veřejně to co si si spousta z nás myslela ale neodvážila se to veřejně říct .

Jožko miloval lidi miloval práci v mediích přinášel informace za které mu bylo i vyhrožováno ale i přesto psal a psal a když se pak ukázalo že měl pravdu žádné oceněni nepřišlo musím i zmínit jeho paní ta mu byla též velkou oporou vážím si i jí .

Myslím že na Slovensku bude chybět člověk s takovým srdcem a cítěním co měl … já jsem jeho práci sledoval a dost často jsme si povídali když byl čas myslím že jak já tak on jsme se brali za přátelé a vždy sem za ním stál a on za mnou čehož sem si vážil zpráva jeho podlehnutí mě obrovsky zasáhla a proto píšu až dnes . Co sem ale viděl na facebooku mě dost zarazilo lidi co ho proklínali nebo na něj nadávali dnes píší jak byl skvělí atd Je vidět jak jsou lidi falešní a u romské komunity to platí dvojnásob .
Co napsat jen asi to že nám budeš moc chybět doufám že si na lepším místě moc bych ti to přál loučím se setbou kamaráde budeš my moc chybět.

 

Bonus na konec …

Ukázka našeho jednoho konce rozhovoru, něco pro zasmání .

 

 

Rozhovor jak všechno začalo – jak začal psát a proč a o založení Redakce a Rádia