Jaký bude váš tyden ?Týdenní horoskop pro všechna znamení

Beran

Milí Berani, Luna se tento týden pohybuje Vaším znamením. Zviditelní Vaši aktivní tvorbu a snahu upřímně druhému pomoci. Citlivěji můžete vnímat příchozí zprávy, které Vám v konečném výsledku mohou přinést i podnět k nějakému konečnému rozhodnutí.

Heslo týdne: Potřeba se rozhodnout

Štastný den: Sobota

Býk

Milí Býci, poslední říjnový týden Vám může nabídnout příjemnou vzpruhu a možnost určitého výběru, kdy si sami budete moci vybrat pro Vás to přijatelnější. Luna se koncem týdne pohybuje ve Vašem znamení a Úplněk umocní Vaše předsevzetí.

Heslo týdne: Završení určitého období

Štastný den: Pátek

Blíženci

Milí Blíženci, poslední říjnový týden můžete citlivěji vnímat okolní vlivy. V určitém slova smyslu Vás tyto vlivy mohou navést k zajímavému rozhodnutí. Zviditelní se Vaše přesvědčení a vůle prosadit se. Dosáhnout můžete i určité satisfakce.

Heslo týdne: Zviditelnění osobní autority

Štastný den: Pátek

Rak

Milí Raci, poslední říjnový týden Vám nabídne možnost prohlédnout určité omezení, které jste si mohli sami určitým automatickým postojem vytvořit. Situace v týdnu Vám umožní více důvěřovat své vlastní intuici a lehce rozpoznat případný nefukční mentální program, který Vás mohl v něčem brzdit.

Heslo týdne: Intuitivní vedení

Štastný den: Středa

Lev

Milí Lvi, poslední říjnový týden Vám bude moci nabídnout informace a poznatky, které Vám umožní ukončit určitý cyklus. Důležitost je tento týden zaměřena na komunikaci s druhými a získávání nových informací. Příjemně využít můžete i konkrétní službu skrze internet.

Heslo týdne: Internet a jeho výhody

Štastný den: Sobota

Panna

Milé Panny, poslední říjnový týden Vám bude moci ujasnit určitý důvěrný vztah. Objevit se může i nová možnost obnovit dobré vztahy a nabídnout druhému vstřícné gesto. Týden vnáší do života nádech možného nového začátku.

Heslo týdne: Obnova a růst

Štastný den: Pátek

Váhy

Milé Váhy, poslední říjnový týden Vám může nabídnout i určité protiklady. Pomohou Vám rozvážně se rozhodnout, zda se něčeho budete účastnit či ne. Sami se obdarujete tím, že si nebudete zbytečně přitěžovat. Mile Vás může překvapit i nečekaný balíček.

Heslo týdne: Rozumný postoj

Štastný den: Pátek

Štír

Milí Štíři, poslední říjnový týden Vám nabídne více prostoru pro osobní odpočinek a čas na rozmyšlenou. Objevit se může zajímavá nabídka či směnný obchod. Sobotní Úplněk v zemském znamení Býka Vám umožní vnímat i úspěšné završení nějaké praktické aktivity.

Heslo týdne: Čas na rozmyšlenou

Štastný den: Pátek

Střelec

Milí Střelci, poslední říjnový týden Vám nabídne i možnost příjemně s rodinou oslavit i středeční státní svátek. Objevit se mohou nové nápady a příležitosti. Týden nabízí informace, které mohou ovlivnit budoucí aktivity. Sobotní Úplněk v zemském znamení Býka Vám pomůže úspěšně něco završit.

Heslo týdne: Vstřícná komunikace s nejbližšími

Štastný den: Středa

Kozoroh

Milí Kozorozi, poslední týden v měsíci říjnu nabízí možnost prolomit určité ledy. Přináší příjemnou energii, která Vám pomůže dát nějakou záležitost do většího pohybu. Těšit se můžete na něco, co jste si nemohli delší dobu dopřát.

Heslo týdne: Vítaná aktivita

Štastný den: Čtvrtek

 

Vodnář

Milí Vodnáři, tento týden Vám nabídne možnost moudře si poradit a rozvážněji se k něčemu postavit. Získat můžete i radu nad zlato. Potěší Vás podnět, který dá aktuální záležitost do většího souladu. Zviditelní se pevnost Vašeho přesvědčení.

Heslo týdne: Moudrý postoj

Štastný den: Sobota

 

Ryby

Milé Ryby, Luna se na začátku týdne nachází ve Vašem znamení. Pomůže Vám zviditelnit Vaše dosažené úspěchy. Zdárně zdoláte i určitou výzvu. Budete mít příležitost do něčeho se s nadšením pustit a získat tím i nové poznatky.

Heslo týdne: Společná tvorba

Štastný den: Sobota

 

 

 

zdroj : msn.com

https://www.msn.com/cs-cz/lifestyle/lifestyle/t%c3%bddenn%c3%ad-horoskop-pro-v%c5%a1echna-znamen%c3%ad/ar-BB17McLl?ocid=msedgntp