JAK STARÁ JE VAŠE DUŠE? PROZRADÍ TO VÁŠ MĚSÍC NAROZENÍ!

Rádio G6 - Admin

Chtěli byste se dozvědět, jaké je stáří vaší duše? Prozradí to váš měsíc narození. Zjistěte, zda jste mladá duše, která je ještě lehce naivní a dětská, nebo jste stará moudrá duše, která už má mnohé za sebou, a je tím pádem poučená z předchozích nezdarů.

LEDEN

Vaše duše je hodně stará, nese si sebou moudrost a zkušenosti z minulých životů. Nedivte se proto, že budete zažívat více déj? vu než ostatní lidé. Už jste na mnoha místech byli. Díky tomu budete mít v tomto životě skvělý všeobecný přehled a o svou moudrost se podělíte s ostatními.

 

ÚNOR

Vaše duše prožila již mnoho životů. S sebou si však nese stále stejnou filozofii, jste vizionář, který v každé době chce měnit svět k lepšímu. Chcete sdílet své nabyté karmické zkušenosti s druhými.

 

BŘEZEN

Vaše duše je ještě velmi mladá a dalo by se říct i „dětská“. Na svět se díváte s určitou naivitou a také míváte romantické představy o tom, jak to na světě chodí. Vaše nevinnost a nadšení je velmi inspirující pro druhé.

 

DUBEN

Vaše duše je ještě velmi mladá. Proto v tomto životě budete toužit po dobrodružství. Bude vás bavit cestování, máte velkou touhu objevovat svět. Byla vám dána schopnost rychle se učit a také neutuchající energie a optimismus.

 

KVĚTEN

Vaše duše se pohybuje někde ve středu, už má za sebou určité zkušenosti, ale nelze ji označit za starou. Jste stále na cestě k tomu, abyste splnili svůj cíl, který vám byl dán osudem. Vaše duše má stále co objevovat, proto vám nechybí nadšení a touha po dobrodružství.

 

ČERVEN

Vaše duše si toho zažila už opravdu mnoho, pokud bychom ji měli přirovnat k životní fázi, pak by to byl důchodový věk. Jste velmi moudrý člověk, který je zároveň velmi odolný. Může za to síla vaší duše, která pramení z minulých poznání.

ČERVENEC

Vaše duše je výjimečná. Ačkoliv je už hodně stará a prožila si leccos, stále z ní nevyprchal elán a dětská nevinnost. Jste velmi moudrý, empatický a citlivý člověk. Šíříte kolem sebe lásku a dobro a také se umíte radovat z maličkostí.

SRPEN

Máte duši moudrého starce, vaše duše už zažila mnoho reinkarnací. V tomto životě už díky tomu přesně víte, co chcete. Hodláte si splnit své sny a nebojíte se překážek. Vaše duše je nespoutaná a divoká.

 

ZÁŘÍ

Podobně jako lidé narození v červenci, i vy máte starou duši, která je však stále plná dětské naivity a radosti. Díky tomu si v životě poradíte s každou nastalou situací a nikdy neztratíte víru a optimismus.

 

ŘÍJEN

Jste velmi stará duše, která prožila již spoustu životů. Díky tomu jste moudří, rozvážní a spravedliví lidé. Vaše duše může být spokojená, jen pokud k sobě najdete spřízněnou duši.

 

LISTOPAD

Vaše duše není stará, ani vyloženě mladá. Nese si sebou již nějaké karmické poznatky, ale úplně ještě neztratila svou hravost. Díky tomu budete v tomto životě odvážní a dovedete se pro věci nadchnout.

 

PROSINEC

Vaše duše se nachází ve fázi vývoje, pokud bychom to měli přirovnat k životnímu období, tak je to takový teenager. V současném životě milujete zábavu a snažíte se starosti hodit za hlavu. Jste společenský člověk, který se rád obklopuje druhými, vaší duši samota nedělá dobře.

 

zdroj: https://www.svetzeny.cz

ZDROJ/FOTO: PIXABAY.COM