Invalida si nechtěl vzít roušku oři odchodu ve dveřích … „Byl doslova odvláčen policií „

Starší pán při vychlazení z objektu si sundal roušku, Byl doslova odvláčen policií… Tak to je prezentováno na sociálních síti , co je na tom pravdy a co ne se momentálně můžeme jen domýšlet nicméně jak je vidět na videozáznamu invalida prosí o zavolaní policie … Aby ho zachránila vůbec mu nedochází že právě oni na něm vykonávají zákrok a tak se ptám naších politiků a hlavně našeho premiéra pana Babiše kde tohle skončí ? budou nás zavírat nebo tlouct jako v indii že nemáme roušku ? nebo snad nemocní a bezmocní starý lidi budou tekla odvážet k výslechům ?  Kde je soucítěni s nemocnými a starými lidmi ? Nepřipomínám vám to něco ? mě ano a ani nechci domyslet důsledky.

Lidi by se měli vzpamatovat a začít se chovat k sobě s respektem, vím že se dnes každý bojí o své zdraví ale nejsme barbaři abychom se k sobě chovali jako nacisti . na druhou stranu vládní nařízení platí pro všechny bez rozdílu i když si o něm myslíte cokoliv měli by jste ho dodržovat, já s ním nesouhlasím ale sem občanem české republiky a tak jej dodržuji .

 

 

 

[ae-fb-embed url=’https://www.facebook.com/jana.dvorakova.1884/videos/3852753531422953′ width=’850′ showtext=’true‘ showcaptions=’true‘ allowfullscreen=’true‘]

zdroj: https://www.facebook.com/jana.dvorakova