Home / POSLOUCHEJTE ŽIVĚ / Online Rádio G6 / Televízia Romapožomatar / ČESKO SLOVENSKO ROMSKÝ ZLATÝ HLAS

Hvězdy Beverly Hills 90210 v slzách: Po Luku Perrym jim zemřel další kolega, bylo mu 49 let

Ve věku 49 let zemřela další hvězda seriálu Beverly Hills 90210. Herec Brian Turk před světem rok tajil boj se zákeřnou rakovinou, která se mu nyní stala osudnou. Nyní po něm truchlí nejen jeho herečtí kolegové, ale především i jeho manželka a teprve osmiletý syn.

Herec Brian Turk byl nejvíce známý svou rolí v seriálu Beverly Hills 90210, zahrál si ale i v mnoha dalších filmech a seriálech. Pod maskou se objevil jako upír v seriálu Buffy, přemožitelka upírů, hrál také ve snímcích Prci, prci, prcičky 2, Krokodýl Dundee v Los Angeles a Ztracený svět: Jurský park.

Po Brianovi nyní truchlí i herečtí kolegové ze seriálu Beverly Hills 90210, kteří se stále ještě vyrovnávají se smrtí Luka Perryho. Ten zemřel letos v únoru poté, co ho ranila mrtvice. Nemohl se proto vrátit do nové řady seriálu, která už běží v televizi.

V prohlášení rodiny stojí, že především Brianova manželka a jeho osmiletý syn v tuto chvíli vyžadují čas, aby se mohli se smrtí svého milovaného muže a otce vyrovnat.

Zdroj: https://www.extra.cz/hvezdy-beverly-hills-90210-v-slzach-po-luku-perrym-jim-zemrel-dalsi-kolega-bylo-mu-49-let?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *