Horoskop: Žárlivost je zabiják vztahů. Prozradíme vám, co o vašem znamení říkají hvězdy

Rádio G6 - Admin

Mnoho lidí horoskopům věří a často se ukáže, že právem. Mnohdy totiž popis znamení dokonale sedí na vás samotné nebo na přátele a rodinu kolem vás. Jak je to se žárlivostí? Hlídáte si vy sami partnera na každém kroku nebo znáte někoho, kdo je doslova stíhačka? Možná v tom mají prsty hvězdy.

 

Některá znamení jsou spíše klidnější, jiná výbušná. V mnoha případech se setkáte s tím, že si o sobě přečtete něco nelichotivého a musíte se smutkem přiznat, že na vás horoskop sedí naprosto dokonale. Jak je to v případě žárlivosti?

Žárlit je přirozené. Pokud někoho milujeme, hlídáme si ho. Ale to, jakým způsobem se k situaci postavíme, zda ji s partnerem probereme, nebo budeme dělat, že nás nic netrápí tak dlouho, dokud nevypěníme, to už je věc jiná. Víme, co o vaší žárlivosti vypovídá právě vaše znamení.

Žárlivec Štír

Štíři jsou podle všeho jedním z nejvíce žárlivých znamení vůbec. Je to vyvoláno především jejich tendencí lidem příliš nedůvěřovat. I když si k někomu najdou cestu, stále ho podezírají z toho, že má postranní úmysly. Bohužel je v jejich případě právě žárlivost nejčastějším důvodem rozchodu.

Rak své city skrývá

Raci mají tendenci žárlit, obvykle ale své pocity poměrně dobře skrývají. Na svých blízkých se stávají závislými a pronásledují je prakticky na každém kroku. Raději s nimi jsou na party, kde se budou nudit, než aby přiznali, že žárlí a nechtějí zůstat doma sami.

Vášnivý a majetnický Lev

Lvi jsou obecně znamením, které si svou drahou polovičku drží vždy u sebe. Umí být vášniví a udělat pro partnera cokoli, co si jen přeje. Na druhou stranu, pokud cítí, že jim po drahé polovičce někdo pokukuje, nebojí se jít i do rvačky. Nutno podotknout, že často zcela zbytečně.

Sebekritická Panna

Ani Panny se žárlivosti nevyhýbají. U nich je ale problém, že věří svému partnerovi, nikoli však sobě. Bojí se, že jsou nedokonalé a při první příležitosti se najde někdo lepší, kdo jim jejich drahou polovičku odvede.

Tvrdohlavý Beran

Beran žárlí a také podle toho jedná. Ke svému partnerovi se chová majetnicky, vyčítá mu, že s ním netráví čas, obviňuje ho z nevěry. Na druhou stranu ale odmítá přiznat, že je to žárlivostí. Vždy musí mít pravdu a jeho vztahy se zpravidla z tohoto důvodu rozpadají.

Chápavý a klidný Býk

Mnoho lidí si s Býkem spojí tvrdohlavé a agresivní zvíře, ve skutečnosti je ale povaha Býků přesně opačná. Žárlivost téměř nepociťují, obvykle bývají klidní a vyrovnaní a smíří se téměř se vším, co jim osud postaví do cesty.

Kozoroh má hlavu plnou jiných starostí

Kozorohové obvykle příliš nežárlí. Samozřejmě, že je občas přepadne pocit, že by svou drahou polovičku mohli ztratit, obvykle ale tento problém odsouvají do pozadí. Řeší přednostně jiné věci, a pokud žárlí, zkrátka se na to snaží příliš nemyslet.

Váhy dokáží pochopit

Váhy patří k nejchápavějšímu znamení vůbec. Vědí, že ne všechno musí jít podle jejich plánů, uvědomují si pocity druhých a snaží se jim dopřávat dostatek prostoru. Pokud chce být někdo venku s někým jiným, není to problém. Dokud neexistují důkazy o tom, že je někdo podvedl, tak neexistuje ani problém.

Optimistický a líný Střelec

Střelec je zajímavé znamení. Lidé narozeni jako Střelci jsou obvykle pozitivní a optimističtí, milují zábavu a dělají si ze všeho legraci. Na druhou stranu jsou podle všeho na žárlení líní. Nemají tendenci zabývat se zbytečnými věcmi, mezi které podle nich žárlivost patří.

Vodnář ihned řeší situaci

Pokud máte ve svém okolí nějakého Vodnáře, jistě víte, že je hodně spontánní. Pokud má důvod k žárlivosti, dlouho neotálí a jedná. Bohužel obvykle tak, že se důvodu k žárlivosti zbaví. Buď se s partnerem rozejde, nebo dá jasně najevo třetí straně, aby se držela dál.

Ryby nežárlí

Ryby jsou podle všeho znamení, které nežárlí téměř vůbec. Není to ale tím, že by lidé narození v tomto znamení neměli strach nebo nepociťovali nebezpečí. Je to spíše tím, že jsou obvykle ke všemu lhostejní a trvá jim, než jim dojde, že je třeba situaci řešit. Než k tomu dojdou, obvykle ji vyřeší někdo za ně.

Blíženci se snaží pochopit

Blíženci žárlí, ale obvykle se snaží najít racionální řešení. To znamená, že si se svým protějškem promluví, snaží se ho pochopit, zároveň po něm ale také chtějí, aby on pochopil je. Mají obvykle vztahy založené na důvěře, které dlouho fungují.

Autor: Šárka Cvrkalová

[ztroj: www.onlyu.cz]