Heidi Janků o koronaviru: Skončím v supermarketu, tam budu brát 40 tisíc měsíčně

Rádio G6 - Admin

Současná situace ohledně koronaviru ovlivňuje životy všech a ani známé osobnosti nejsou výjimkou. Zpěvačka Heidi Janků prozradila, jak epidemie změnila její život a popsala dost černý scénář, který ji čeká, pokud se život nevrátí do starých kolejí.


Zákaz zpívání, uzavření divadel, kin, rušení hromadných akcí. Česká republika patří mezi nejvíce zasažené země koronavirem v Evropě. Kdy se život vrátí do zajetých kolejí, je v současné době nejasné. Velkou čáru přes rozpočet dělají různá opatření i umělcům. Heidi Janků v rozhovoru pro super.cz promluvila o tom, jak se koronavirus dotknul jí.

„Všechna vystoupení se buď ruší, nebo posouvají o půl roku. Ale myslím si, že lidi stejně nebudou chodit ze strachu anebo proto, že nebudou mít peníze na vstupenky,” nechala se slyšet zpěvačka, které koncertování velmi chybí.

Heidi Janků práce velmi chybí

Zpěvačka se proto nechala slyšet, že zvažuje změnu profese. „Ještě to zkusím vydržet, ale už přemýšlím o tom, že bych si našla jinou práci. Viděla jsem inzerát, že pokladní v supermarketu mají plat čtyřicet tisíc měsíčně, tak tam možná skončím. A když bude nejhůř, budu muset prodat dům,” popsala Heidi černý scénář, nad kterým často přemýšlí. Jen tedy nezmínila, v jakém supermarketu prodavačky pobírají 40 tisíc měsíčně…

Zrušená vystoupení si u Heidi prý vybírají i jinou daň, a to v podobě tloustnutí. „Cvičím pravidelně už tři měsíce, nehýbou se kila ani centimetry. Dávám tomu čas ještě do prosince a pak se asi objednám na konzultaci na liposukci. S hubnutím jsem nikdy problémy neměla, stačilo mi hýbat se na jevišti, ale to teď taky odpadlo,” svěřila se.