Gitano Frank o COVID 19,  5G , Lidský mikročip implantát ( RFID ) a Asteroid s názvem 52768 – 1998 OR2

Dnes mě na sociálních sítí zaujal Gitano Franka , Který otevírá témata jako je Onemocnění COVID-19, nový koronavirus SARS-CoV-2 , 5G sítě jsou zdraví škodlivé ? nebo teď aktuální téma Lidský mikročip implantát a poslední Asteroid s názvem 52768 – 1998 OR2 .

To vše jsou hodně zajímavé témata , a je dobré je otevírat potažmo informovat lidi jak sám v živém vysílaní říká … Článek nebude o tom jestli je co říká pravda nebo ne ale o tom že já osobně s Frankem souhlasím že některé témata by e měli zveřejnovat aby lidé věděli pravdu . Ale musíme také dávat pozor na dezinformace nebo poplašné správy ( Hoax obecně označuje podvod, mystifikaci či žertovnou klamnou zprávu ) které se objevují na internetu nespočet … Tím nechci naznačovat že by Frank něco z toho dělal ! ro rozhodně nemám úmyslu a moc si ho vážím a respektuji ho a jak on sám říká každý má právo na svůj názor … Osobně si myslím že Fank je velice inteligentní člověk a v mnoha věcech sním naprosto souhlasím … A jsem rád že si udělal čas a otevřel témata co jsou aktuální a donutil sousty lidí aby se zamyslelo, Na druhou stranu nechápu lidi co mu píší ať soukromě nebo do komentářů nadávky a hlouposti … Snad každý má právo na svůj názor  a jestli se vám nelíbí tak stačí použít tlačítko a přejít na jinou stránku … nemusíte hned reagovat negativně když s něčím nesouhlasíte přece ne …

kolikrát když něco takového čtu si říkám jestli by dokázali tuhle větu říct tomu člověku do očí ? Já myslím že spousta lidí co kritizují nebo jsou vůči všemu negativní v reálném životě v ničem neuspěli a tak se snaží být aspoň zajímavý v tohle směru , ono totiž když sedíte za monitorem tak si připadáte jako anonymní a dovolíte si věci co by jste nikdy nedovolili v tom vidím velký problém  … Lidi si vymýšlejí totožnosti a myslí že na ně nikdo nepřijde … Opak je ale pravdou ono to zase není tak těžké přijít na totožnost ,Takže bych radil všem lidem co chodí jen na sociální sítě aby si rozmysleli co kde napíšou …

 

Takže doufám že si uvědomujete že lidi co vám chtěj něco předat že to dělají pro vás ne pro sebe …

 

Video REPORT Gitano Frank o COVID 19, 5G,  Microchip, RFID Čipování lidí a Asteroidu.

zdroj : https://www.facebook.com/kapaya.lokonga.9

Pár doplňujících  informací:

5G se momentálně uvádí za Zdravotní riziko .

Podle názorů některých vědců představují milimetrové vlny (nově používané 5G sítěmi) zdravotní riziko pro člověka i přírodu, přičemž odkazují na studie zkoumající vliv milimetrových vln na kůži, zrak, srdce a zvýšenou rezistenci bakterií. Podle studie v časopisu Scientific Reports z roku 2018 existuje také rezonanční absorpce u hmyzu, který bude podle této studie vstřebávat vlnění o milimetrových vlnových délkách řádově stokrát více, než se děje u záření dosud užívaného a to v situaci, kdy došlo k výraznému, 75–80 % snížení populace létavého hmyzu oproti roku 1989. vice o 5G více zde https://cs.wikipedia.org/wiki/5G

O nebezpečí 5g sítí a radiaci

zdroj: Jiří Maria Mašek

Elektromagnetické záření v domácnosti – jen pro zajímavost …

zdroj: Tomas Hajzler

SARS-CoV-2. Pandemie covidu-19, nebo SARS-CoV-2

Covid-19 (též COVID-19; z anglického spojení coronavirus disease 2019, výslovnost: kovid) je infekční onemocnění, které je způsobeno novým koronavirem SARS-CoV-2 (dříve označovaným jako 2019-nCoV), jenž se začal šířit v prosinci 2019 z čínského města Wu-chan. Označení covid-19 bylo Světovou zdravotnickou organizací prohlášeno za oficiální dne 11. února 2020. více zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Covid-19 , Aktuální informace o COVID-19 https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

zdroj:eRouška

 

Microchip implantát (lidský) – Microchip implant (human) Radiofrekvenční identifikace ( RFID ) 

Lidský mikročip implantát je obvykle identifikaci integrovaný obvod zařízení nebo RFID transpondér zapouzdřen v křemičitého skla a implantovány do těla člověka. Tento typ podkožního implantátu obvykle obsahuje jedinečné identifikační číslo , které mohou být spojené s informacemi obsaženými v externí databázi, jako je například osobní identifikace, vymáhání práva, anamnézy, léky, alergie, a kontaktní informace.

Čipování lidí není nic nového uveďme si příklad třeba ve Švédsku začali lidem do těla implantovat malý mikročip, který dokáže nahradit doklady, průkazky nebo třeba i jízdenku na vlak.

Implantace mikročipů pod kůži a jejich nejrůznější využití funguje ve Švédsku již od roku 2015. Od té doby využilo možnosti implantovat čip o velikosti zrnka rýže pod kůži ke dni 28.5.2018  zhruba  3000 lidí .

První hlášený experiment s RFID implantátem byl uskutečněn v roce 1998 britským vědcem Kevinem Warwickem. Jako test byl jeho implantát použit k otevření dveří a zapnutí světel, nyní se nachází v Science Museum v Londýně.

 

VAROVÁNÍ před ČIPOVÁNÍM LIDÍ Dokument

Zajímavé proroctví z Roku 2018

Narazil jsem na video co bylo nahrané 7,4,2018 a titulek byl – Prorocký sen s výkladem – O čipováni a o roku 2020 (21.11.2018) ne že bych všemu věřil ale zaujala mě to udělejte si názor sami … doporučuji od cca 4 minut kde mluví o čipování …

 

 

 

zdroj :https://www.youtube.com/watch?v=6ClIsDcYT-o

 

 

Asteroid s názvem 52768 – 1998 OR2

NASA neustále sleduje objekty, které by mohly ohrozit naši planetu. Mezi ně patří i asteroid s názvem 52768 (1998 OR2), který má v průměru měřit 1,5 až 4 kilometry, píše Express. V případě srážky s naší planetou by byly následky katastrofální.

Asteroid, který vyhladil dinosaury, měl přibližně 10 kilometrů. Objekty větší než kilometr jsou schopné zapříčinit ničivé zemětřesení či tsunami. Šance, že nás během každých 100 let zasáhne asteroid, který můžeme označit za riziko pro lidstvo, je podle vědců přibližně 1:50 000.

Předpokládá se, že se tak v tomto případě téměř jistě nestane. Asteroid 52768 (1998 OR2) by měl kolem Země podle předběžných výpočtů proletět 29. dubna tohoto roku.

Big asteroid 1998 OR2 will safely fly by (imagery + orbit animation)

zdroj:  VideoFromSpace