GALVANIZAČNÍ ŠPACHTLE NA VŠECHNO

Hana Becková

Jak čistit pleť, zbavit se černých teček. Jak na rozšířené póry a akné. Jak zjemnit vrásky a omladit pleť. Jak na pigmentové skvrny. Vše zvládne jeden přístroj, který budete podle mě milovat jak já.
______
KAŽDÝ DEN SE MNOU ? INSTAGRAM beautybykatty

______
POUŽITÉ PRODUKTY:

RECLAR www.reclar.cz
!!!Použijte kód Katty a získejte slevu 10%!!!
Objednat přístroj můžete také na efegroupcz@gmail.com

______
LÍČENÍ
Chanel Vitalumiere Aqua Foundation
L.A. Girl Concealer
Laura Mercier Setting Loose Powder
Sisley Illusion d`Eté Bronzing-Gel Powder
Sisley Palette Orchidée /Corail/
Kat Von D Signature Brow Precision Pencil /Light Brown/
Max Factor Smokey Eye Matte Drama Kit /Alluring Nude/
Sephora Glide Liner /Brown Chestnut/
Too Faced Better Than Sex Mascara
Make Up For Ever Artist Color Pencil /702 Any Tangerine/
Fenty Stunna Lip Paint /Unattached/

______
KDO JSEM:
? Profesionální beauty coach. Pomáhat ženám získat zdravou a krásnou pleť, podtrhnout svou krásu a cítit se atraktivní je hlavní misí mé práce.

? Kosmetická poradkyně. Podílím se na vývoji nových kosmetických produktů. Pomáhám také firmám najít v zahraničí kvalitní produkty pro český trh.

? Youtuberka. Tento youtube kanál je prostředkem, jak mé profesionální zkušenosti zdarma nabídnout co nejvíce ženám. Chci vám pomoci se vyznat v kosmetické džungli plné „zaručeně fungujících“ krémů, masek, sér….. . Díky mé profesi zde najdete pouze kvalitní a účinnou kosmetiku, kterou jsem vyzkoušela na své pleti nebo s ní mám výborné zkušenosti u mých zákaznic.
Produkty si ve velké míře nakupuji sama. Pokud mi jsou ale zaslány k vyzkoušení firmou, najdete tuto informaci vždy na konci popisu.

V současné době jsem natolik pracovně vytížená, že nepřijímám další zákaznice. Ptejte se tedy v komentáři pod videem nebo v soukromé zprávě na mému Instagramu beautybykatty. Pokud mi pracovní program dovolí uvolnit prostor pro nové zákaznice, dám vám to na vědomí.
Děkuji za pochopení. S láskou Katty.