Filozofické hubnutí

Do července  ???? Vtipálka 😀

Jasně milý čtenáři…

V posledním článku jsem napsala ze do konce července by jsem ráda shodila tak 5kg. Jistě chtít je krásná vlastnost ale…. Nechápu to takové odhodlání to bylo ! .

Hned první den ráno, jedno ještě napůl zavřené oko a to druhé bez jakékoliv šance k otevření…. A už do sebe tlačím sušenku 😀 Mohla by jsem to svést na náměsíčnost jenomže být náměsíčná v 8 hodin ráno ? To se snad ještě nikomu nepovedlo. Ale nevadí když nad tím tak přemýšlím tak to byla čokoládová sušenka a čokoláda = kakao=boby=zeleň. Takže mohu být v klidu co je zelené je většinou zdravé 🙂 Fíha je fajn když si to dokážeme takto omluvit jen proto abychom mohli mlsat. Věřím že spousta z vás to také dělá.

Nejlepší dieta kterou znám je ta od zítřková tu držím nejraději 😛

Můžete mi věřit že si ji také zamilujete.

Nejspíše nemá smysl držet drastické diety. Někdy stačí změnit svůj životní styl. Jídelníček by měl být pestrý. Osobně jsem vyzkoušela mnoho procedur ale žádná s trvalým výsledkem spíše naopak JOJO efekt je mrcha.

Pokud vám mohu poradit : Nehubněte kvůli manželovi, partnerovi, okolí ale kvůli sobě.

Není nic lepšího než mít radost sám/a ze sebe. I když taková oříšková fialová kráva je také lepší než nic 😀

Tímto článkem by jsem ráda odlehčila nastalou situaci a to když máš hlad nejsi to ty. Raději budu šťastná a naučím se ty své kilča nosit než hladová a nervózní.

Přeji vám krásný sluníčkový den a hlavně dodržujte pitný režim.

Katrin :*

 

zdroj: foto/smakujto.cz