Facebook blokuje stránky už i když podáte inzerát že sháníte ”spolupracovníky “ …

Facebook nám zablokoval radiovou stránku , určitě nejsem sám kdo poslední dobou má s facebookem problémy , pomalí načítaní nesmyslné dokazovaní že jsem to opravdu jé kdo se přihlašuje na svůj učet no chápal bych když by se přihlašoval z jiného zařízení nebo z jiné ip adresy co za tím je ? chyby systému ? nebo jen se snaží facebook zabezpečit učti kuli předcházejícím dírám v systému kdo trošku ví o čem mluvím ví že existovali stovky programu které odhalili vaše přihlašovací údaje .

No co se děje poslední dobou překvapuje i mě facebook nabízí několik variant jeho použití od soukromích učtu až po firemní stránky a v neposlední řadě skupiny .

Budu dnes psát hlavně o stránkách , Jako Rádio ( RÁDIO G6,  www.radiog6 ) i my potřebujme propagovat naší aktivitu na facebooku .

A tak jsem založil facebookovou stránku https://www.facebook.com/www.radiog6.cz kde jsme dávali příspěvky a hlavně přenášeli naše vysílaní aby naši posluchači nemuseli na naší stránku www.radiog6.cz vše bylo v pořádku oslovovali jsme lidi , Lidi nám stránku lajkovali klasika až do té doby než si někdo řek že nám znepříjemní život asi před rokem nám někdo skoro každí příspěvek nahlašoval samozřejmě že nás napadlo že to dělá “konkurence” ale neměli jsme žádný důkaz tak to nebudu tvrdit na druhou stranu vím že naší někteří Romové jsou závistiví a když vidí že něco funguje hned to chtějí zničit ale to jsem trošku odbočil i když to sem asi také patří … Pomalinku se dostávám k jádru problému s Facebookem.

Facebook nabízí možnost dát přátelům vědět že máte stránku nebo skupinu na to slouží tlačítko Pozvat Přátele máme také skupinu Romové všech zemí spojte se https://www.facebook.com/groups/radiog6.cz zde začal první problém když jsem pozval 7 lidí aby se k nám podívali Facebook  mi napsal (funkci jsme vám zablokovali používáte jí moc rychle ) překvapilo mě to řek sem si asi jsem něco zmáčkl moc rychle ale tahle situace se opakovala a opakuje už pořád samozřejmě jsem psal na podporu a ohrazoval se že používám jejich služby a nedělám nic co oni samy nenabízej vždy na všechny moje argumenty jedna a ta samá odpověď … Jak jinak než že to dělají přeci vše pro nás kuli zabezpečení a pro naší ochranu ,Tak to sem se zasmál a přemýšlel co děje s Facebookem ? Vývoj jde dopředu a Facebook svůj systém též vyvíjí nebo jen se snaží vyhovět požadavkům dnešním teenagerům který jsou zvyklí na aplikace jako je Messenger Facebook i svůj vzhled už přizpůsobuje k jeho obrazu .

 

Další věc co se přímo mě děje že účet my sice funguje ale při každém kliknutí musím čekat strašně dlouho říkám si že by kontrola co na něm dělám ?  Nevím ale na jiném učtu my jde v celku dobře účet Paulus Paul je původně účet Rádio Gšest ale to sem musel změnit ( udal nás někdo ) byl to taky boj ale nakonec jsme se domluvili že my účet nechají když ho přejmenuji na jméno což je v pořádku na to měli právo jméno nebilo adekvátní k jejich podmínkách co jsem si následně přečetl . Mezi Rádie G6 (mě Paulus Paul) začala válka tak bych popsal situaci samozřejmě nejsem naivní a vím že Facebook reagoval na oznámení udáni která dostávali na mně a naši stránky …  Jestli tam je něco závadného nebo ne  o tom by jsme mohli polemizovat ale díky lidem podotýkám z naší komunity kterým se nelíbí že by jsme měli něco svého Romského tak místo aby nás podpořili tak nás ničí a to nejsme jen my …

 

Když už nic Facebook nenašel tak mě obvinil že sem porušil jejich pravidla tím že sem podal inzerát že sháníme spolupracovníky a zablokovali nám Facebookovou stránku jiný důvod nevidím a vyjádření sem nedostal.

Tak si říkám kam až Facebook došel masa lidí nemá ani tušení že jejich fotky videa jsou majetkem facebooku co snímá dělá ? ví jen on sám každopádně jsem viděl článek kde se jedna dívka divila že se viděla na jedné obálce časopisu , Tak si dávejte pozor co na facebook nahráváte .

A co dodat  tisíce hodin stráveních na facebooku je zlo která dneska přináší doba … Virtuálního světa kde jsou doby když člověk chodil s přáteli ven dnes se přeci pobavíme přes Messenger kam by jsme chodili ? A truhle dobře ví i vedení facebooku a proto shromažďuje data z vašich aktivit a já se ptám je tohle v pořádku ? Nežijeme podle toho co nám někdo v podvědomí diktuje ? Co si máme koupit nebo na co máme koukat ? Zkuste se zamyslet .

Díky dnešní technice je možnost se spojit během pár sekund s někým na druhém konci světa což je úžasné a facebook tohle umožňuje jako mnoha dalších sociálních sítí nebo komunikačních programech co mě ale zaráží je podivné chovaní facebooku a nejsem sám stačí si vyhledat na internetu nějaké reakce lidí od zmatenosti lidí až po rozzlobeních lidí kteří netuší proč byli zablokovaný nebo jim zrušeni účty stránky nebo skupiny .

A tak se těším na další moje boje s facebookem samozřejmě nevyhraji ale tentokrát už nebudu trávit tolik času abych vytvářel něco na facebooku protože nevím kdy se facebook rozhodne a mě všechnu práci a mnoho hodin jedním kliknutím zruší tak na závěr bych chtěl poděkovat bud automatu co tohle dělá nebo lidem že my věnovali čas na jiné aktivity .

Paulus Paul

Recent Videos

1 2 3 23

Home , Písničky na přání - LIVE CHAT , Máte námět na reportáž? Napište nám , Moderátoři , Časy vysílání , Jak nahrát hudbu na náš web , Jak zapnout radio , Redakcia R1