Dvorce na Bruntálsku tři dny sama žena bránila malé děti proti skoro celé vesnici , zde její záznam z okna .

Ve videu padají sprostá slova !!! +18

 

Sobotní napjaté události v obci Dvorce na Bruntálsku se nakonec rozhodla z místa odjet s pomocí svých příbuzných. V domě, kde žili, bylo v době incidentu i několik malých dětí.
Soňa Gázová udělala záznam z okna .

 

Jak je vidět na záznamu v doně byli malé děti a ženy podle informací z videa sama Soňa Gázová říká že je chtěli vypálit … šokujíc je že mezi majoritou byli i romské rodiny , tři dny malé děti a ženy byly zavřený v domě a čelili útokům takřka 150 lidí , jediné co bylo mezi vniknutí a lynčovaní nebo dokonce vypálení domu i s dětma byla policie .

Policie a její zásah
Policie podle všeho odvedla svojí prací jak měla díky ni se situace uklidnila je vidět že situaci monitoruje a je připravená zasáhnout a rodinu ochránit , na druhou stranu když tam fotbaloví tým pokřikoval rasistické hesla tak nereagovala .

Ve videu je slyšet jak tam malé děti brečí a říkají že se bojí a já se ptám všech ať Romů tak majority můžou za to děti co dělají nebo udělali dospělí ? Nebudu tu psát kdo co udělal nebo kdo si začal to mě nepřísluší a od toho tu jsou orgány Policie , soudy … Denně čtu že tamhle někdo někoho zbil nebo dokonce zabil ale nikdy sem neviděl tohle co se děje tady , Nepřipomíná vám to něco ? hajlování lidi z majority přihlížej a skandují aby je vypálili a nikoho netrápí že tam jsou nevinný děti a ženy . Nadarmo nás neoznačují za nejrasistější narod v evropě

 

Nikomu nepřísluší aby přišel před dum a chtěl napadlou celou rodinu stalo by se to když by to to bylo naopak ? já si myslím že ne jak je možné že zde se tohle odehrálo ? to je těžká odpověď já si myslím že za vším bude jeden člověk který dokázal vyvolat hysterii a podle všeho je za vším přítelkyně napadeného muže , jaký má vliv v tom městě nevím ale každopádně jak je vidět asi velkou když dokázala aby se starosta pokusila oba domy odkoupit a zbourat co dodat na závěr ? Neznám situaci která tam vznikla ale každopádně ať se stalo co se stalo není na obyvatelích aby brali právo do svých rukou na to tu máme policii a soudy aby rozhodli kdo co udělal a případně mu dali za to trest ! Ale aby majorita chtěla vypálit dum s dětma a ženami je nepřípustné a jsem si jist že když by se jednalo o dva Čechy tak by se nic takového nestalo žádné demonstrace žádné vypalovaní domu nic a všude by bylo ticho Media z toho udělali zase že Romové jsou nejhorší nemáme zde žádné zastání a jak je vidět tak ani se nedokažme spojit a to povede k naší skaze už teď nám bijí děti vyhazuji z našich domu pokřikují rasistické urážky a to všechno beztrestně a ani se není čemu divit když mají podporu ve vládě a dokonce sám náš prezident nás Romy nesnáší a každou chvilku něco utrousí aby přilil oheň mezi lidi nemá cenu to víc psát ale zamysleme se a přemýšlejme jde o naší budoucnost a měli by jsme se konečně ozvat o svoje práva a na to potřebujme být sjednocený …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *