Další smutná zpráva. Po Karlu Gottovi podlehl rakovině expartner Dary Rolins. V den svých narozenin

V době, kdy celé Česko truchlí pro Karla Gotta (✝80), přišla další smutná zpráva. Po Karlu Gottovi podlehl rakovině také podnikatel, tzv. trenýrkový král, expartner Dary Rolins (46) či Kateřiny Průšové (35) Petr Vlasák. Miláček řady lidí v šoubyznysu. Zemřel v den svých 45. narozenin.

“Ať už je ti jenom dobře, kamaráde. Budeš vždycky chybět,” napsal na sociální síť jeden z nejbližších přátel Petra Vlasáka, raper Jakub Ali.

Vlasákovi se loni potřetí vrátila rakovina. Nádor v hlavě se snažili lékaři zničit chemoterapií i ozařováním. Sám byl odhodlaný nemoc porazit a bojoval jako lev. Bohužel jeho tělo už nedokázalo zákeřné rakovině čelit a Petr nemoci podlehl v den, kdy měl slavit své 45. narozeniny.

Vlasák před více než deseti lety podstoupil operaci hlavy, kdy mu lékaři vyoperovali nádor velikosti pomeranče. Loni v lednu musel opět pod kudlu. Magnetická rezonance ukázala, že má další nádor, tentokrát výrazně menší. Bohužel se na konci loňského roku dozvěděl, že se mu rakovina vrátila. ?

zdroj:https://www.super.cz/662232-dalsi-smutna-zprava-po-karlu-gottovi-podlehl-rakovine-expartner-dary-rolins-v-den-svych-narozenin.html

Recent Videos

1 2 3 23

Home , Písničky na přání - LIVE CHAT , Máte námět na reportáž? Napište nám , Moderátoři , Časy vysílání , Jak nahrát hudbu na náš web , Jak zapnout radio , Redakcia R1