Home / POSLOUCHEJTE ŽIVĚ / Online Rádio G6 / Televízia Romapožomatar / ČESKO SLOVENSKO ROMSKÝ ZLATÝ HLAS

Další smutná zpráva. Po Karlu Gottovi podlehl rakovině expartner Dary Rolins. V den svých narozenin

V době, kdy celé Česko truchlí pro Karla Gotta (✝80), přišla další smutná zpráva. Po Karlu Gottovi podlehl rakovině také podnikatel, tzv. trenýrkový král, expartner Dary Rolins (46) či Kateřiny Průšové (35) Petr Vlasák. Miláček řady lidí v šoubyznysu. Zemřel v den svých 45. narozenin.

“Ať už je ti jenom dobře, kamaráde. Budeš vždycky chybět,” napsal na sociální síť jeden z nejbližších přátel Petra Vlasáka, raper Jakub Ali.

Vlasákovi se loni potřetí vrátila rakovina. Nádor v hlavě se snažili lékaři zničit chemoterapií i ozařováním. Sám byl odhodlaný nemoc porazit a bojoval jako lev. Bohužel jeho tělo už nedokázalo zákeřné rakovině čelit a Petr nemoci podlehl v den, kdy měl slavit své 45. narozeniny.

Vlasák před více než deseti lety podstoupil operaci hlavy, kdy mu lékaři vyoperovali nádor velikosti pomeranče. Loni v lednu musel opět pod kudlu. Magnetická rezonance ukázala, že má další nádor, tentokrát výrazně menší. Bohužel se na konci loňského roku dozvěděl, že se mu rakovina vrátila. 

zdroj:https://www.super.cz/662232-dalsi-smutna-zprava-po-karlu-gottovi-podlehl-rakovine-expartner-dary-rolins-v-den-svych-narozenin.html
Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *