Civilní hrdina riskuje život, aby zachránil policisty, kteří bojují proti zatčení a zatčeného zachrání před udušením.

Rádio G6 - Admin

CINCINNATI, OHIO – Statečný civilista pomohl policajtovi Cincinnati, který volal o pomoc, tak zajišťoval podezřelého, který šel po jeho zbrani, možná pomohl zabránit dalšímu tragickému policejnímu střílení.

K incidentu došlo 30. července, téhož dne byl bývalý policejní důstojník University of Cincinnati Ray Tensing obviněn z 19. července, kdy zastřelil Sam Dubose v samostatné dopravní zastávce.

Civilista, identifikovaný jako Edward Williams, jel se svou bývalou přítelkyní a její dcerou, když viděl, jak se policista potýká s nepřátelským podezřelým.

Williamova bývalá přítelkyně se ho pokusila odradit od pomoci, protože se obávala, že by se mu něco mohla stát . Ale Williams jí podal svůj tablet, aby mohla pokračovat v nahrávání, když vystoupil z auta a šel na pomoc.

Policajt požádal Williamsa, aby mu podal jeho pouta, zatímco podezřelý volal, že se ho policista pokusil udusit. Policajt varoval, že se podezřelý pokoušel mu sebrat zbraň.

Záloha později dorazila a podezřelý byl eskortován k policejnímu autu. Podezřelý poděkoval Williamsovi, zatímco policisté mu řekli, aby mlčel. Momentálně nejsou k dispozici žádné podrobnosti o zatčení. Z videa je však zřejmé, že Williams možná ten den zachránil dva životy.