Chlapečka pohřbili zaživa: Našla ho žena, která slyšela pláč z hrobu!

Čerstvě narozené děti se o sebe logicky nemohou postarat a tak potřebují péči svých rodičů a příbuzných. Ne vždy se jim však lásky dostane. Místo toho se jedna čínská matka rozhodla udělat něco nemyslitelného a hrozného.

Zázrak. Přesně tak se teď mluví v Číně o příběhu jednoho z nedávno narozených dětí. Malý chlapec neměl zrovna šťastný start do života. Narodil se s rozštěpem a jeho rodiče se ho kvůli tomu rozhodli zbavit. Jeho matka ho pohodila na hřbitově.

 

O pár dní později se na hřbitov vypravili příbuzní, kteří měli za úkol chlapečka zahrabat. Podle nich nejevil známky života a tak ho pohřbili. Po osmi dnech se na hřbitově objevila žena, která uslyšela dětský pláč. Zavolala policii, která dítě z hrobu vysvobodila a odvezla ho do nemocnice.

“Chlapce našla žena, která sbírala byliny blízko hřbitova v čínské provincii Kuang-si, když ho slyšela brečet ze země,” píše deník Nan-kuo. Žena utekla do vesnice pro pomoc. Dítě bylo naštěstí dobře zabalené a vrstva hlíny nad ním byla propustná, takže se k němu dostal vzduch a mohlo tak přežít. “Jeho stav je stabilizovaný a zřejmě přežije bez větších následků,” uvedl mluvčí policie.

zdroj: https://tn.nova.cz

Recent Videos

1 2 3 23

Home , Písničky na přání - LIVE CHAT , Máte námět na reportáž? Napište nám , Moderátoři , Časy vysílání , Jak nahrát hudbu na náš web , Jak zapnout radio , Redakcia R1