Chlapečka pohřbili zaživa: Našla ho žena, která slyšela pláč z hrobu!

Čerstvě narozené děti se o sebe logicky nemohou postarat a tak potřebují péči svých rodičů a příbuzných. Ne vždy se jim však lásky dostane. Místo toho se jedna čínská matka rozhodla udělat něco nemyslitelného a hrozného.

Zázrak. Přesně tak se teď mluví v Číně o příběhu jednoho z nedávno narozených dětí. Malý chlapec neměl zrovna šťastný start do života. Narodil se s rozštěpem a jeho rodiče se ho kvůli tomu rozhodli zbavit. Jeho matka ho pohodila na hřbitově.

 

O pár dní později se na hřbitov vypravili příbuzní, kteří měli za úkol chlapečka zahrabat. Podle nich nejevil známky života a tak ho pohřbili. Po osmi dnech se na hřbitově objevila žena, která uslyšela dětský pláč. Zavolala policii, která dítě z hrobu vysvobodila a odvezla ho do nemocnice.

“Chlapce našla žena, která sbírala byliny blízko hřbitova v čínské provincii Kuang-si, když ho slyšela brečet ze země,” píše deník Nan-kuo. Žena utekla do vesnice pro pomoc. Dítě bylo naštěstí dobře zabalené a vrstva hlíny nad ním byla propustná, takže se k němu dostal vzduch a mohlo tak přežít. “Jeho stav je stabilizovaný a zřejmě přežije bez větších následků,” uvedl mluvčí policie.

zdroj: https://tn.nova.cz

Recent Videos

1 2 3 21

1 thought on “Chlapečka pohřbili zaživa: Našla ho žena, která slyšela pláč z hrobu!

  1. Pane boze jak take daco mozu ludia robit vlastnim detom ved to su hijeni slabe slovo dufam ze dostanu trest smrti za to lebo mali vela moznosti npr dat do deckeho domova alebo ho dat pred dvere niekomu ale taki cin ako sa tozhodli oni to us sa odpustit neda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zapněte si živé vysílaní .

Po zapnutí vypni kříškem rádio bude hrát dál .

 

Home , Písničky na přání - LIVE CHAT , Máte námět na reportáž? Napište nám , Moderátoři , Časy vysílání , Jak nahrát hudbu na náš web , Jak zapnout radio , Redakcia R1