Celí záznam z kamery policisty 30 minut než zemřel George Floyd Arrest

Rádio G6 - Admin

jak když by už věděl že tohle je jeho posledních par minut života … co k tomu dodat video je dost drastické a nedoporučuji aby ho sledovali děti nebo slabší povahy .

 

 

Minneapolis, Minnesota – Soudce hrabství Hennepin Peter Cahill, který dohlížel na případ George Floyda, zpřístupnil kamery od bývalých důstojníků Thomase Laneho a J. Alexandra Kuenga. Video převzaté z těl opotřebovaných kamer ukazuje, že Kueng a Lane reagují na obchod se smíšeným zbožím 25. května na zprávu, že Floyd údajně použil falešný bankovku 20 $. Jejich bývalí kolegové, Tou Thao a Derek Chauvin, se později přišli na pomoc . Záběry sledují Lane a Kueng, když zatýkají Floyda a dva známé. Lane drží Floyda za střelnou zbraň a pouta ho, a důstojníci krátce zpochybňují viditelně zpanikařeného muže, než se ho pokusí dostat do jejich hlídkového SUV.

Poté, co se snažil dostat ho do policejního auta, byl nakonec Floyd důstojníky  povalen na zem. Floyd  opakovaně říká, že nemůže dýchat a že ho to bolí. Po několika minutách dorazí hlavní důstojníci Derek Chauvin a Tou Thao. Chauvin pak položí koleno na Floydův krk, kde zůstane déle než devět minut. Lane a Kueng drží Floyda za zády a koleny, zatímco Thao stále častěji rozehrává kolemjdoucí . Chauvin vstane, když přijedou záchranáři a naloží Floyd do sanitky. Lane je doprovází a spravuje CPR, když vezou Floyda do rohu ulice, zatímco Kueng jde zpět do Cup Foods, kde dotazuje zaměstnance na údajný padělek 20 $ a shromažďuje důkazy.

[wpterms id=“34889″][/wpterms]