Ševčík k verdiktu Ústavního soudu: Rozhodnutí je úsměvné. Soudci jdou Pavlovi na ruku
Poslanec Miroslav Ševčík (za SPD) označil rozhodnutí Ústavního soudu za úsměvné. „Trošku jsem to očekával. Prezident jmenoval 13 z 15 soudců, takže je zřejmé, že mu půjdou na ruku,“ řekl Ševčík ve vysílání CNN Prima NEWS.


















































