36 Bláznivých způsobů vaření vajec

Hana Becková

CHUTNÁ NÁPADY PRO RODINNÉ SNÍDANĚ

Jak se vám líbí vaše vejce? Míchaná? Pošírovaný Vařený? Podívejte se na špičkový výběr nápadů, jak připravit tu nejlepší snídani vůbec! Rozjasněte si ráno super lahodnou snídaní, která je nejlepším způsobem, jak začít perfektní den! Kromě toho jsou všechny tyto nápady neuvěřitelně snadné. Ohromte svou rodinou svými kuchařskými dovednostmi. Začněte svůj den lahodnými palačinkami a promíchejte všechny ingredience v plastové lahvičce. Vezměte prázdnou plastovou láhev a smíchejte jogurt, vejce, cukr a mouku. A teď můžete z láhve vařit palačinky. Můžete dokonce udělat dort. Podívejte se na výukový program! Můj oblíbený nápad na snídani je udělat si vaječnou rolku se sýrem. Vyzkoušejte tento recept a toto jídlo budete vařit znovu a znovu!
Další nápad na snídani je nejlepší! Miluji pečené avokádo, protože jsou velmi chutné a vypadají neuvěřitelně. Nakrájejte avokádo a poloviny naaranžujte na plech. Opatrně oddělte žloutky pomocí plastové lahve a do každé poloviny avokáda opatrně vložte 1 žloutek. Každé naplněné avokádo dochuťte paprikou, sušenou slaninou, šunkou, petrželkou nebo sýrem a pečte 30 minut. Vaječné kuličky zabalené ve slanině jsou vynikajícím pokrmem, který můžete vařit na večeři, abyste ohromili své přátele. Nejprve připravte rýži a zabalte vejce do rýže pomocí plastového sáčku. Poté vezměte plátky slaniny, zabalte kuličky a smažte. Chladným způsobem skladování vajec na dlouhou dobu je jejich zmrazení.
Nezapomeňte se s námi podělit o své kuchyňské hacky v komentářích!

Časová razítka:
00:40 Knedlíky s vejci
01:53 Vaječné závitky se sýrem
02:20 Lahodné palačinky
03:36 Vaječný sendvič
07:26 Pečené avokádo

 

—————————————————————————————-

Our Social Media:

 

Facebook: https://www.facebook.com/5min.crafts/?

Instagram: https://www.instagram.com/5.min.crafts/?

Twitter: https://twitter.com/5m_crafts?

 

Subscribe to 5-Minute Crafts GIRLY: https://goo.gl/fWbJqz?

Subscribe to 5-Minute Crafts KIDS: https://goo.gl/PEuLVt?

Subscribe to 5-Minute Crafts MEN: http://bit.ly/2S69VUG?

 

The Bright Side of Youtube: https://goo.gl/rQTJZz?
—————————————————————————————-

 

For more videos and articles visit: http://www.brightside.me?

Music by Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/? This video is made for entertainment purposes. We do not make any warranties about the completeness, safety and reliability. Any action you take upon the information on this video is strictly at your own risk, and we will not be liable for any damages or losses. It is the viewer’s responsibility to use judgment, care and precautions if one plans to replicate.

The following video might feature activity performed by our actors within controlled environment- please use judgment, care, and precaution if you plan to replicate. This video is made for entertainment purposes. We do not make any warranties about the completeness, safety and reliability. Any action you take upon the information on this video is strictly at your own risk, and we will not be liable for any damages or losses. It is the viewer’s responsibility to use judgment, care and precautions if one plans to replicate.

The following video might feature activity performed by our actors within controlled environment- please use judgment, care, and precaution if you plan to replicate.